کلود

در اینجا پیش بینی های ما برای محاسبات ابری در سال ۲۰۲۰ ارائه شده است ، از سرور تا آنچه که بازیکنان بزرگ موجود در بازار را هدایت می کند.

بازار ابر عمومی از دیرباز به عنوان یک مسابقه سه اسب ، حداقل زمانی که در غرب قاب باشد ، دیده می شود ، اما نشانه اندکی از لغزندگی تسلط بر سرویس های وب آمازون (AWS) ، یا یک فروشنده چهارم در جدول بالا است.

با مراجعه به بازار عمومی ابر ، ارقام واقعی می توانند دشوار باشند زیرا هر فروشنده از طریق فروش شماره های مختلف خود را متفاوت می کند ، اما Synergy Research تخمین می زند که AWS رهبر آشکار بازار با حدود ۴۰ درصد سهم بازار است و بعد از آن مایکروسافت لاجورد با ۳۰ سال قرار دارد. درصد و Google Cloud با ۱۰ درصد است.

با انتشار AWS App Mesh و منبع باز گوگل Istio در سال ۲۰۱۸ ، مش سرویس شرکت شروع به رشد کرد. در حالی که سال ۲۰۱۹ شاهد جهش کمی از این نوع بود ، همچنانکه سازمان های بیشتری به دنبال راهی برای مدیریت پیچیدگی و یکپارچه سازی مدیریت جریان ترافیک ، اجرای سیاست های دسترسی و جمع آوری داده های از راه دور در سراسر میکروسرویس ها به یک کنسول مدیریت مشترک هستند ، این فناوری همچنان در حال بلوغ است.

با افزایش تقاضا برای انتقال ابر ، نیاز به مهارت های جدید در سازمان نیز افزایش می یابد. تنها مسئله ، شکاف مهارت های ابری است که به خوبی مستند شده است.

همانطور که تودوروف در HeleCloud می گوید: “براساس گزارشی که اخیراً توسط ۴۵۱ تحقیق انجام شده ، ۹۰٪ مشاغل ابری را نمی توان با نامزدهای مناسب پر کرد. این قطعاً در انگلیس و هلند صادق است – و موضوعی خواهد بود که تا سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد یافت. “

وی گفت: “واقعیت این است که یک رویکرد چند صدایی نیاز به دسترسی متخصصان و اغلب ابزارهای خاص برای هر یک از سیستم عامل های ابری دارد. متأسفانه از آنجا که بسیاری از مشاغل انگلستان بسیار آگاه هستند ، این مهارت ها کمیاب هستند و نیاز به انتظار دارند. برای ماهها به استخدام مهندسین با تخصص مناسب در زمینه ابر ، استخدام شخصی مدیوم یا سرمایه گذاری مبالغ زیادی برای توسعه قابلیت های داخلی که ممکن است دوباره ماه ها طول بکشد برای آموزش است. “

مارتین هنلی ، معاون ارشد خدمات فناوری در Globality می افزاید: “شرکت ها برای جذب و طراوت استعدادهای مهندسی واقعی از جمله Gen-Z باید برنامه قدرتمندی را در خود داشته باشند. لبه رقابتی ، و تأثیر این امر در سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. “

منبع:

https://www.entrepreneur.com/article/345826

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *