نرم افزار

با بسته شدن فروشگاه های سنتی به طور موقت (در بیشتر موارد) به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، بازاریابی دیجیتال از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. مهم این است که در ذهن کاربران و مشتریان ماندگار باشید ، و چه راهی بهتر از این که به دنبال آنها به صورت آنلاین و در حساب های رسانه های اجتماعی که مرتباً انجام می دهید انجام دهید؟

اما فراموش نکنید: شما تنها یک نفر با این برنامه بازی نیستید. و این بدان معناست که برای برجسته کردن به طرح های چشمگیر و جذاب نیاز دارید. خبر خوب این است که شما نیازی به استخدام یک طراح گرافیک یا استفاده از یک ابزار گرانقیمت مانند فتوشاپ برای تحقق آن ندارید.

Canva Pro یک نرم افزار طراحی کاربر پسند و با بودجه است که مورد پسند ATM ، Iberia و میلیون ها طراح آماتور در سراسر جهان است. Canva یک ابرقهرمان طراحی واقعی برای رسانه های اجتماعی ، چاپی ، دیجیتالی و موارد دیگر است. رابط کاربری ساده و کشویی آن ، همراه با یک کتابخانه عظیم از قالب ها ، فونت ها ، تصاویر ، عکس های سهام ، ویدئو ، صوتی و موارد دیگر ، تبدیل ایده به چیزی زیبا را آسان می کند.

Canva برداشت و استعفا طرح ها ، سازماندهی دارایی ها و ذخیره آرم برند ، رنگ ها و قلم های تجاری خود را برای استفاده مداوم در سراسر وب آسان می کند. آیا می خواهید یک کمپین مداوم اینستاگرام را اجرا کنید؟ برای حفظ انسجام و جذابیت همه چیز می توانید برای هر هفته همان مارک را در تمام Stories خود قرار دهید. بهترین بخش این است که همان اندازه که برای طراحان طراحی می شود ، به همان اندازه مفید است. در هر صورت ، این روند کار شما را سرعت می بخشد ، بنابراین می توانید مطالب بیشتری را سریعتر وارد جهان کنید.

منبع:

https://www.entrepreneur.com/article/348433

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *